Beşiktaş Boğaziçi-1 Erkek Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Boğaziçi-1 Erkek Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Boğaziçi-1 Erkek Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Beşiktaş
Beşiktaş Boğaziçi-1 Erkek Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Erkek Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Boğaziçi-1 Erkek Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


MEB yönetmeliğine uygun olarak Beşiktaş’ta merkezi bir konumda yer alan Boğaziçi-1 Erkek Öğrenci Yurdu üniversite öğrencilerine yaşanabilir bir barınma imkanı sunmaktadır. Bu yazımızda yurtla ilgili oda bilgileri, üniversitelere uzaklık ve ulaşım bilgileri ile ortak alanlarla ilgili bilgiler vereceğiz.
Beşiktaş Erkek Öğrenci Yurtları arasında incelediğimiz Boğaziçi-1 Erkek Öğrenci Yurdu odaları 1, 2 ve 4 kişiliktir. Laminant parke zeminli odalarda baza/ranza sistemi, çalışma masası, elbise dolabı, kitaplık, komidin, mini buzdolabı ve LCD TV bulunmaktadır. Tüm odalar güneş almakta ve öğrencilerin rahatça hareket edebileceği şekilde tasarlanmıştır.
Yurtta sabah kahvaltısı hizmeti verilmektedir. Bunun dışında yurtla ilgili fiyat bilgisi almak için 0538 333 09 70 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Sizler için yurdun üniversitelere yakınlığının önemli olduğunu biliyoruz. Özellikle İstanbul’un trafik sorununu dikkate alarak üniversitenize yakın konumda yer alan yurtları seçmenizi tavsiye etmekteyiz.

Beşiktaş Boğaziçi-1 Erkek Öğrenci Yurdu
Adres:Sinanpaşa Mah. Şehit Asım Sk. No:45 Beşiktaş, İstanbul
Telefon:0212 227 69 27
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019