Bayrampaşa Özel Eren Kız Öğrenci Yurdu
Bayrampaşa Özel Eren Kız Öğrenci Yurdu
Bayrampaşa Özel Eren Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Bayrampaşa
Bayrampaşa Özel Eren Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Bayrampaşa Özel Eren Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


İstanbul’da eğitim görecek olan kız öğrencilerin daha verimli bir barınma hayatına dahil olması için, Özel Eren Kız Öğrenci Yurdu sizin için hazır! Bayrampaşa merkezi konumunda yer alan yurt, öğrenciler için oldukça önemli çözümler sunuyor. Bu bölgede yer alan pek çok üniversiteye kolay ulaşım mesafesinde olan yurdumuz, otogar metrosuna ortalama 5 dakikalık mesafede iken, Edirnekapı, Eyüp ve Topkapı gibi bölgelere ulaşım süresi maksimum 30 dakikadır. Yurt önünden pek çok toplu taşıma ulaşım aracı geçtiği için, öğrenciler açısından da büyük bir kolaylık yaratmaktadır. Örnek vermemiz gerekirse Yıldız Teknik Üniversitesine metro ile 5 dakika, Nişantaşı üniversitesine ring servislerimiz ile 5 ile 15 dakika arasında ulaşabilirsiniz. Ayrıca Koç Üniversitesine de 15 dakika gibi kısa bir sürede minibüsler ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Bayrampaşa bölgesinde yer alan pek çok üniversiteye oldukça merkezi bir konumda yer alan yurdumuz, fiyat olarak da Bayrampaşa kız yurdu fiyatları arasında oldukça ön plana çıkmaktadır.
Yurt Odalarında Bulunan İmkanlar
Öğrencilerimin verimli bir çalışma ve barınma süreci geçirmesi için gereken her şey odalarda özenle hazırlanmıştır.

Sabah kahvaltısı,
7/24 Güvenlik hizmeti,
Sınırsız internet hizmeti,
7/24 sıcak su hizmeti,
Düzenli temizlik hizmeti,

Ve daha pek çok hizmet yurdun sunduğu ücretsiz hizmetler arasında yer alıyor. Ayrıca isteğe göre sunulan ücretli hizmetleri de şu şekilde sıralayabiliriz;

Kuaför,
Kuru temizleme,
Mini market,
Restoran ve kırtasiye

Gibi hizmetleri de ücretli olarak yurdun imkanları doğrultusunda alabilirsiniz.
Şehir dışında okumanın zorluklarını en iyi öğrenciler ve aileler bilir. Bu yüzden dikkatli olmakta her zaman için fayda vardır. Maddi olarak kaynaklarımızı verimli kullanmalı ve yalnızca “ihtiyaç dahilinde gördüklerimizin” alışverişini yapmalıyız. Bu oldukça önemli olacaktır. Özel yurtta kalmak, pek çok üniversite öğrencisini rahat ettirecektir. Zira yemek ve temizlik gibi derdiniz olmayacağı için her türlü işlemi yurt yönetimi bizzat üstlenecektir. Güvenlik, düzenli banyo hizmeti ve ekstra barınma çözümleri ile özel yurtlar her zaman için öğrencinin konforunu ve verimliliğini düşünmektedir. Maddi olarak dikkatli olmak, bir öğrencinin kendini geliştirmesi için en önemli yollardandır. Bu yüzden kesinlikle ihtiyaçlarımızı ve nihai tüketim seçeneklerimizi iyi değerlendirelim ve buna göre plan, program yapalım.
Yeni eğitim ve öğretim döneminde bütün öğrenci arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz.
Not: Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street verileri güncel olmadığı için yurdu inşaat halinde göstermektedir. Yurt binası tamamlanıp hizmete açılmıştır.
Bayrampaşa Özel Eren Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Altıntepsi Mah. Akpınar Cad. No:97 Bayrampaşa, İstanbul
Telefon:0212 510 47 47
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019