Bakırköy Özel Lidya Kız Yurdu
Bakırköy Özel Lidya Kız Yurdu
Bakırköy Özel Lidya Kız Yurdu Nerede ?

İstanbul Bakırköy
Bakırköy Özel Lidya Kız Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Bakırköy Özel Lidya Kız Yurdu Özellik ve İmkanları


Özel Lidya Kız Öğrenci Yurdu 2017 yılında Bakırköy’de hizmete açılmıştır. Avrupa yakasında hizmet veren yurttan birçok üniversiteye metro, metrobüs ve otobüsle kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Bunun yanında üniversitelere, metro ve metrobüs hatlarına ring servisiyle de ulaşım sağlanabilmektedir.
Yurt, Bakırköy’ün güvenilir bir sokağında yer almaktadır. Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasıyla yurdun bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilirsiniz. Google Street verileri geçmiş tarihli olduğu için yurt binası özel lise olarak gözükmektedir. Yurdun hizmete açıldığı ve tüm değişikliklerin yapıldığını hatırlatmak isteriz.
Yurt imkanları: Her katta çalışma odası, kütüphane, mini mutfak, çamaşır ve ütü odası, haftanın 7 günü ücretsiz kahvaltı ve hafta içi her akşam ev yemekleri, kantin, fiber internet, sıcak su, doğalgazlı ısınma sistemi, revir, tv odası ve spor salonu.

Yurt odaları 2, 3, 4 ve 5 kişiliktir. Banyolu/banyosuz seçenekli odalarda mini buzdolabı, televizyon, ortopedik yataklı baza, elbise dolabı bulunmaktadır. Oda ücretleri hakkında bilgi almak için 0530 468 07 02 numaralı telefondan yurt müdiresi Büşra Nur Altun’a ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Özel Lidya Kız Yurdu
Adres:Osmaniye Mh. Aksu Cd. Fildami Sk. No:33 Bakırköy, İstanbul
Telefon:0212 466 05 06
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020