Avcılar Enis Cebi Kız Öğrenci Yurdu
Avcılar Enis Cebi Kız Öğrenci Yurdu
Avcılar Enis Cebi Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Avcılar
Avcılar Enis Cebi Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Avcılar Enis Cebi Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Avcılar kız öğrenci yurtları listesinde arama yapan öğrenci arkadaşlarımız için bugün Enis Cebi kız öğrenci yurdunu tanıtacağız. Yurt odaları 1, 2, 3 4 ve 5 kişiliktir. Odalarda kalan kişi sayısına göre baza/ranza sistemi vardır. Tüm odalarda banyo-tuvalet, televizyon, çalışma masası, masa lambası, kitaplık, gardrop, komidin, halı mevcuttur. Odalar 1 gün aralıklarla deneyimli personelce yapılıyor.
Avcılar’da yurt projesiyle yapılmış en büyük özel yurt olan Enis Cebi kız öğrenci yurdunun tüm hizmetleri öğrenci odaklıdır. İç ve dış tasarımı modern bir şekilde yapılmış yurdun imkanları; merkezi ısıtma sistemi, yangın merdiveni, jeneratör, içme suyu depoları, yaz-kış bahçesi, hobi salonu, hamam, sauna, fitness, kütüphane, çizim atölyesi, maket atölyesi, mutfak, çamaşırhane, kurutma ve ütü odaları.
Yurt binası 24 saat Çebi Güvenlik Şirketi personeli tarafından korunmaktadır. Ayrıca yurtta 60 adet iç ve dış cephe güvenlik kamerası bulunmaktadır. Maksimum güvenlikle öğrenciler Avcılar’ın en güvenli yurdunda barınma olanağına sahiptir.
Ulaşım bilgileri
* Metrobüs durağına 700 metre,
* İstanbul Üniversitesi, Gelişim Üniversitesi ve Esenyurt Üniversitesinin tam ortasında,
* Bu üniversitelere ücretsiz servis imkanı bulunmaktadır. Ayrıca yürüyerek veya dolmuşla da üniversitelere ulaşabilirsiniz.
* Servis Arel, Kültür, Aydın ve Beykent Üniversitesi öğrencileri için her saat gidiş metrobüs durağından geçmektedir.
* İkinci öğretim öğrencileri için de ücretsiz servis imkanı mevcuttur.

Avcılar Enis Cebi Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Üniversite mah. mareşal cad. no:60 Avcılar, İstanbul
Telefon:0212 676 36 47
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020