Avcılar Başarı Kız Öğrenci Yurdu
Avcılar Başarı Kız Öğrenci Yurdu
Avcılar Başarı Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Avcılar
Avcılar Başarı Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Avcılar Başarı Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


BAŞARI ÖZEL YÜKSEKÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU
İstanbul sınırları içerisinde yer alan bir üniversitede eğitim alacak öğrenciler ilk yıllarında konaklayacakları yaşam alanları hakkında ciddi sıkıntılar yaşıyorlar. Bu sıkıntıları aşmak için ev, yurt, apart gibi çözümler aranıyor.
Öğrencilik hayatında yalnızca eğitimi ile ilgilenmek isteyen öğrenciler genel olarak yurtları tercih ediyorlar. Bu yazımızda öğrencilerin genel tercihlerinden biri olan yurtlardan birini inceleyeceğiz.
Öğrencilikte Rahatlık İçin Başarı Özel Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu
İstanbul’un Avcılar ilçesinde bulunan Başarı Özel Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, özellikle İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsünde eğitim alan kız öğrenciler için tercih edilebilir bir yurt. Öğrencilik hayatınızın diğer sorunlarının yanında İstanbul’un trafik sorunu ile uğraşmak istemiyorsanız Avcılar kız yurdunu tercih edebilirsiniz.

Başarı Özel Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdunda öğrenim hayatları boyunca konaklamak isteyen öğrenciler için yurdun özelliklerini ve yurtta öğrencinin kullanabileceği servisleri düzenledik.
Yurttaki her odada, televizyon, bazalı yatak, gardrop, çalışma masası ve internet ihtiyacı bulunan öğrenciler için sınırsız internet sistemi bulunuyor.
Bunun yanında odalarda buzdolabı, lavabo, duşakabin olarak düzenlenen banyo ve ayakkabılık kısımları da yer almaktadır.
Yurtta, kişisel bilgisayarı bulunmayan öğrencilerin bilgisayar ihtiyacını giderecek bilgisayar odası da yer almaktadır.
Sağlıklı bir yaşam yaşamak isteyip formuna dikkat eden öğrenciler için gündelik spor faaliyetlerini yürütebilecekleri spor salonları yer almaktadır. Spor salonunda koşu bandı ve kondisyon bisikleti gibi fitness için gerekli ekipmanlar yer almaktadır.
Yurtta yaşayan öğrencilerin temizlik ihtiyaçları için çamaşırhane ve ütü odası da yer almaktadır. Bu yurdu tercih edecek öğrenciler düşük bir ücret karşılığında bu alanlardan yararlanabilecekler.
Yurt 24 saat güvenlik kameraları ile izlenirken vardiyalı sistemle çalışan güvenlik personelleri sayesinde korunmaktadır.

Özellikle İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yakın olmasından dolayı bu yurtta kalmayı düşünen İstanbul Üniversitesi öğrencileri ayrıntılı bilgi edinmek istiyorlar 0212 422 00 48 ve 0533 487 12 60 telefon numaralarını arayabilirler.
Avcılar Başarı Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Cihangir Mah. E-5 Karayolu Üzeri, Türksan Durağı, No:291 Avcılar, İstanbul
Telefon:0212 422 00 48
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019