Ataşehir Özel Arı Erkek Öğrenci Yurdu
Ataşehir Özel Arı Erkek Öğrenci Yurdu
Ataşehir Özel Arı Erkek Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Ataşehir
Ataşehir Özel Arı Erkek Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Erkek Öğrenci Yurdu
Ataşehir Özel Arı Erkek Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Öğretmen kökenli müdür ve gece ve gündüz hizmet veren deneyimli personel ile İstanbul Ataşehir’de hizmet veren Özel Arı Erkek Öğrenci Yurdu 90 öğrenci kapasitelidir. Yurt odaları 2, 4 ve 6 kişiliktir. Tüm odalarda ortopedik yatak, elbise dolabı, çalışma masası, kitaplık, telefon kısacası öğrencinin ihtiyacı olan tüm eşyalar bulunmaktadır.
Oda dışında yurtta kantin, etüd odası, bilardo salonu, televizyon odası, internet salonu bulunmaktadır. Yurt kaloriferli sistemle ısıtılmakta olup öğrencilere kahvaltı ve akşam yemeği verilmektedir. Ayrıca öğrencilerin diledikleri zaman faydalanabileceği fitness salonunda spor yapabilme imkanı vardır.
Yurt hizmetleri
– Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği,
– Odalarda ücretsiz internet erişimi
– Çamaşırhanede çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve ütü imkanı,
– 24 saat sıcak su,
– 24 saat görevli personel,
– Günlük temizlik hizmeti,
– parmak izi tanıma ve güvenlik hizmetleri,
– DVD’li televizyon salonu
İstanbul’da barınma tercihi olarak öğrenci evlerinde de kalabilirsiniz. Ancak ev kiraları 1000 TL’den başlamakta. Ayrıca depozito, emlakçıya verilecek komisyon ücreti, ev eşyası, elektrik-su-doğalgaz-internet faturaları ile yemek, bulaşık ve temizlik sorunu gerçekten ciddi problemdir. Bunları göze alamıyorsanız en iyi tercih özel yurtlardır. Yemek, bulaşık, ısınma, fatura, temizlik vb. sorunlarınız olmaz.
Ataşehir Özel Arı Erkek Öğrenci Yurdu
Adres: 00
Telefon:0216 576 49 40
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019