Ataşehir Akademi Kız Öğrenci Yurdu
Ataşehir Akademi Kız Öğrenci Yurdu
Ataşehir Akademi Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

İstanbul Ataşehir
Ataşehir Akademi Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Ataşehir Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Üniversiteli öğrencileri şu sıralar tatlı bir telaş sarmakta. Okulların açılmasıyla başlayacak olan eğitim yılı üniversite öğrencileri için sadece okulun açılması değil, aynı zamanda kalacakları meskende oldukça büyük bir önem taşımakta. Özelliklede öğrenci sayılarının İstanbul gibi büyük şehirlerde yoğunluk göstermesi devlet yurtlarında yeteri kadar yer olmamasını sağlamakta. Bu konuya dayalı olarak ebeveynler kızlarının üniversitelerine yakın olan özel yurtlar üzerine araştırmalar yaparak bu kapsamda en uygun yurtlar üzerine karar vermektedirler. Kız çocuğunuz İstanbul Ataşehir’de var olan bir üniversitede okuyacak ise size Ataşehir özel kız yurtları arasında yer alan Akademi Kız Yurdunu önermekteyiz.
Akademi Kız Yurdu Odalarının Özellikleri Nelerdir?

1, 2, 3, 4, 5 ve 6 kişilik lüks düzeyde ekonomik oda seçenekleri
Oda temizliği (Ücretsiz)
Özel aşçı elinden kahvaltı ve akşam yemeği
Her ihtiyacı karşılayabilecek tam donanımlı mutfaklar
Yüksek hızda ücretsiz ve kesintisi Wİ-Fİ kablosuz internet keyfi
Her odaya özel telefon

Akademi Kız Yurdu Ne Kadar Güvenli?
Kız öğrencilerinin daha güvenli bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için yurt binası 7/24 özel kameralar ile gerek iç gerek dış kapsamda bina güvenliği el altında tutulmaktadır. Bunun yanı sıra hem iç hem dış bina güvenliği üzerine geceleri 2 güvenlik personel, gündüzleri ise 1 güvenlik personeli ile yurdun güvenliği en üst safha da tutulmaktadır.
Acıbadem Kız Yurdu’na Yakın Olan Üniversiteler Hangileri?
Ataşehir’de yer alan ve ülkemizin popüler üniversiteleri arasında bulunan Doğuş Üniversitesi yurda yaya olarak metro ile yaklaşık 5 dakikalık bir mesafe de yer almakta. Doğuş Üniversitesine yakın kız yurtları arasında yer alan Akademi Kız Yurdu, aynı zaman’da Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesine yaya olarak 5 dakika, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsüne de yaya olarak yaklaşık 10 dakikalık bir mesafede yer maktadır.
Akademi Kız Yurdu’nun İmkanları Nelerdir?
                  Aile sıcaklığında bir ev ortamı sunan Akademi Kız Yurdu her katlarda kız öğrenciler ücretsiz sıcak ve soğuk su sebilleri, özel olarak dizayn edilmiş televizyon ve sinema odaları, spor salonu, çamaşırhane ve ütü odası, revir, açık teras ve kafeterya olanağı, aracı olan öğrencileri için ücretsiz otopark hizmeti, 7/24 sıcak su, ücretsiz olarak sunulan kişisel bakım ürünleri, yangın güvenliğine dayalı önemler ve deprem yönetmenliğine uygun olarak yapılan binası ile ebeveynlerin emanetlerini güvenle korumaktadır.
Ataşehir Akademi Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Örnek Mah. Finans Çıkmazı Sk. No:1 (Göztepe Köprüsü Yanı), İstanbul
Telefon:0216 341 33 60
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019