Kule Kız Rezidans
Kule Kız Rezidans
Kule Kız Rezidans Nerede ?

Gaziantep Şahinbey
Kule Kız Rezidans Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Apartı
Kule Kız Rezidans Özellik ve İmkanları

Gaziantep’in yükselen firması OSKA Grup bünyesinde yerini alan Kule Rezidans yönetimi, personeli ve hizmet kalitesiyle, alışagelmiş standartları geride bırakarak, yılların tecrübesini sizlere sunuyor.

Hizmet sektöründe yüksek standartlara ulaşmayı prensip edinerek, güven ve iyi görünüşe önem veren, profesyonel kadrosuyla sizlerin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayacak düzeyde konfora, kaliteye düzgün işleyen içyapıya önem verir. Size aile sıcaklığını ve huzurunu yaşatır.

Rezidansımız şehir merkezinde olup, havaalanına 9 kilometre uzaklıktadır. Gaziantep Üniversitesi’ne 2 km. ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi’ne 12 km. uzaklıktadır. Bayan öğrencilerimize ve çalışan bayanlara yönelik yapılan Rezidansımız her olasılığı düşünüp rahatlığı ve konforu bir arada yaşatıyor…

Kule Rezidans size restaurant, mini market, restaurant, kuaför, terzi, yüzme havuzu – sıcak jakuzi havuzu, Türk hamamı, sauna, çamaşır yıkama odası, oda temizliği ve Posta/Paket hizmetleri sunuyor.

VİZYONUMUZ

Eğitim yaşamını kolaylaştırmak için tüm imkanları elde edilir hale getirmek.

MİSYONUMUZ

Ebeveynlerimizin bize gösterdikleri güvene,inanca layık olmak,biricik çocuklarımıza karşı ailelerinin aynası olabilmektir. Çünkü çocuklarınız artık bizim çocuğumuzdur. Sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatının önemli bir parçası olarak,sımsıcak dostlukların kurulduğu ve pekiştiği, hoşgörünün, paylaşmanın, yardımlaşmanın kısaca birlikte yaşama sanatının öğrenildiği bir mekan oluşturabilmektir.

Hizmetlerimiz:

- 5 yıldız konforunda dizayn edilmiş odalar
- 24 saat resepsiyon ve loby hizmeti
- Her katta wireless sistemi (Wi-fi)
- Her odada TV anten sistemi
- Bina güvenlik sistemleri
- Fitness salonu
- Her odada iç ve dış hat telefonlar
- Elektrik su ve doğalgaz hizmeti
- Asansör

Gaziantep Hakkında Kısa Bilgiler

Yüzölçümü: 6.819 km²
Nüfus: 1.285.249 (2000)
İl Trafik No: 27

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük, Türkiye’nin ise 6. büyük kenti olan Gaziantep, nüfusu, ekonomik potansiyeli ve Büyükşehir statüsü ile bir metropol görünümündedir. Anadolu’nun ilk yerleşim alanlarından birisi olan, Kalkolitik, Paleolitik, Neolitik, Hitit, Mitanni, Asur, Pers, Büyük İskender, Selevkoslar, Roma, Bizans, İslam, Türk-İslam, Osmanlı dönemlerini yaşayan Gaziantep, bu dönemlere ait eserleri günümüze kadar taşımıştır.

İlk uygarlıkların doğduğu Mezopotamya ve Akdeniz arasında bulunuşu, güneyden ve Akdeniz’den doğuya, kuzeye ve batıya giden yolların kavşağında oluşu, Tarihi İpek Yolu’nun buradan geçmesi uygarlık tarihine ve bugüne yön vermiş olup, ayrıca her dönemde kültür ve ticaret merkezi olma özelliğini korumuştur.
Kule Kız Rezidans
Adres:Şahintepe Mah. 400 Nolu. Cadde No:8 Şahinbey / Gaziantep
Telefon: 0 342 444 58 53
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019