Erzurum Yakutiye Kız Öğrenci Yurdu
Erzurum Yakutiye Kız Öğrenci Yurdu
Erzurum Yakutiye Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

Erzurum Yakutiye
Erzurum Yakutiye Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Erzurum Yakutiye Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Yakutiye Kız Öğrenci Yurdu, Erzurum merkezde Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesine yürüme mesafesinde, merkez kampüs ile Erzurum Teknik Üniversitesine araçla 10 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.
Yurt odalarında öğrencinin ihtiyacı olan çalışma masası, ortopedik yatak, ayna, elbise dolabı, komidin gibi eşyalar mevcuttur. Tüm odalar merkezi ısıtma sistemiyle ısıtılmakta olup sıcak su imkanı vardır.
Yurdun en önemli artısı sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinin oluşudur. Değerli arkadaşlar Yurt Rehberi editörü olarak üniversiteyi ailemde uzakta farklı bir şehirde okudum. Üniversite yaşantım boyunca en fazla masrafı yemeğe yaptım. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği için günde en az 20 TL; ayda 600 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Kaldı ki yurt ücreti, ulaşımla birlikte ekstra masrafları dahil ederseniz aylık harcamanız asgari ücrete dayanacaktır. Bu yüzden ailenizi düşünerek kahvaltı ve akşam yemeğini yurtta; öğle yemeğini de üniversite kantininden uygun fiyata yiyebilirsiniz.
Erzurum özel yurt fiyatlarını merak ettiğinizi biliyorum. Zira farklı özellikteki yurtlar arasında 2-3 kat fark bulunabiliyor. 0442 237 07 00 nolu telefonu arayarak Yakutiye Kız Yurdu yetkilisinden oda ücretleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Erzurum Yakutiye Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Aliravi Caddesi Yakutiye Bulvarı Gençler Sitesi No:6, Erzurum
Telefon:0442 237 07 00
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020