Erzurum Baysal Kız Öğrenci Apart
Erzurum Baysal Kız Öğrenci Apart
Erzurum Baysal Kız Öğrenci Apart Nerede ?

Erzurum Yakutiye
Erzurum Baysal Kız Öğrenci Apart Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Apartı
Erzurum Baysal Kız Öğrenci Apart Özellik ve İmkanları


Erzurum merkezde Ulu Camii’ye 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan Baysal Kız Öğrenci Apart, Atatürk Üniversitesinde okuyan öğrenciler için ideal barınma tercihleri arasında yer almaktadır. Banka, kafe, sosyal mekan, alışveriş merkezi… kısacası öğrencilerin ihtiyaç duyduğu her şey birkaç dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır.
Atatürk Üniversitesine yakın kız öğrenci apart araması yapan öğrencilere Baysal kız öğrenci apartı tavsiye etmekteyiz. Apartın en büyük artısı ücretsiz servis özelliğidir. Öğrenciler Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi, Atatürk Üniversitesi ve Erzurum Teknik Üniversitesi kampüslerine ücretsiz servisle gidebilir.
Ücretsiz Kahvaltı ve Akşam Yemeği
Apartta öğrencilerin gün içinde alması gereken kalori hesaplanarak kahvaltı ve akşam yemeği çıkmaktadır. Kahvaltıda peynir, zeytin, reçel, yumurta, kızartma, mevsimine göre meyve, ekmek, börek, pekmez, salam ve sosis çeşitleri bulunmaktadır. Akşam yemeğinde ise çorba, sıcak-soğuk ve ara yemek ile tatlı çıkmaktadır.
Odalar
Erzurum Baysal Öğrenci Apartta odalar öğrencilerin bütçeleri doğrultusunda farklı özelliktedir. Odalar standart 1-2-3-4 kişilik ve 4 kişilik ekonomik odalar şeklindedir. Odalarda çalışma masası, bazalı/ranzalı yatak sistemi, yerden tavana kadar elbise dolabı, kitaplık, çalışma lambası, komidin bulunmaktadır. Tüm odalar merkezi sistemle ısıtılmakta olup yaz-kış sıcak su imkanı vardır.
Baysal Apartta kimler konaklayabilir?
Apartta üniversite öğrencileri üniversite sezonu boyunca konaklayabilirler. Ayrıca devlet ve özel sektörde çalışan bayanlar için de farklı oda seçenekleri özelliğiyle yılın 12 ayı hizmet verilmektedir.
Apartla ilgili bilmeniz gerekenler
* Kablosuz internet özelliği
* Merkezi konum
* Günlük banyo temizliği, rutin oda temizliği
* 24 saat kameralı güvenlik sistemi
* Kredi kartı veya bütçenize uygun ödeme seçenekleri
Erzurum Baysal Kız Öğrenci Apart
Adres:Cedit Caddesi No:64 Yakutiye, Erzurum
Telefon:0 442 213 52 06
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020