Düzce Şenerler Kız Öğrenci Konukevi
Düzce Şenerler Kız Öğrenci Konukevi
Düzce Şenerler Kız Öğrenci Konukevi Nerede ?

Düzce Merkez
Düzce Şenerler Kız Öğrenci Konukevi Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Düzce Şenerler Kız Öğrenci Konukevi Özellik ve İmkanları


Şenerler kız öğrenci konuk evi Düzce’de merkeze ve Meslek Yüksek Okuluna yakın mesafede bulunmaktadır. Konuk evi binası deprem sonrası raylı sistemle geliştirilmiştir. Kontenjanın az olması sebebiyle öğrencilerle yakından ilgilenilebilecek bir ortam bulunmaktadır.
Şenerler kız öğrenci konuk evinin öğrenciler açısından en önemli avantajı üç öğün yemeğin çıkmasıdır. Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği sayesinde yemek için ekstra ücret ödemeniz gerekmeyecektir. Zira öğrenciler için yemek büyük problemdir. Sürekli dışarda tost, dürüm vb. yiyecekler yemek hem sağlığınız hem de maddi açıdan sizi olumsuz etkileyecektir.
Kişiye özel çalışma alanlarının bulunduğu konuk evinde çamaşır makinesi hizmeti ücretsizdir.
Konuk evi odalarında ihtiyacınız olan her türlü detay düşünülmüştür. Odalardaki çalışma masasında ders çalışabileceğiniz gibi sizler için daha rahat bir çalışma ortamı olan etüd odası da sunulmuştur. Kilitli elbise dolabı, halı, ortopedik yatakların bulunduğu odalarda LCD TV de bulunmaktadır.
Değerli arkadaşlar üniversite okumak aile bütçeniz açısından büyük külfet anlamına gelmektedir. Bu süreci maddi olarak kolayca aşabilmeniz için üniversitenize yakın, yemekli yurt seçimi yapmakla birlikte Düzce’de bulunan özel yurt ve öğrenci konuk evi fiyatlarını araştırarak size en uygun alternatifi seçmeniz gerekmektedir. 0531 026 98 12 ve 0536 248 04 06 numaralı telefonu arayarak farklı oda seçeneklerinde Düzce öğrenci konuk evi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. 
Düzce Şenerler Kız Öğrenci Konukevi
Adres:Uzun mustafa mahallesi 853. sokak No:37, Düzce
Telefon:0531 026 98 12
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020