Çanakkale Assos Erkek Öğrenci Yurdu
Çanakkale Assos Erkek Öğrenci Yurdu
Çanakkale Assos Erkek Öğrenci Yurdu Nerede ?

Çanakkale Merkez
Çanakkale Assos Erkek Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Erkek Öğrenci Yurdu
Çanakkale Assos Erkek Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Özel Assos Erkek Öğrenci Yurdu Çanakkale şehir merkezinde 5 katlı bina üzerine kurulmuştur. Atatürk Caddesi üzerinde bulunduğu için tüm fakültelere otobüs veya dolmuşla kısa sürede ulaşabilirsiniz. Google Street uygulamasını kullanarak yurdun bulunduğu sokağı görebilir, çevrede sanal tur yapabilirsiniz.
Yurt odaları 1, 2, 3, 4 kişiliktir. Oda özellikleri: Her odada televizyon, mini buzdolabı, merkezi ısıtma sistemi, bazalı yatak, nevresim takımı, yastık-yorgan, laminant parke zemin, komidin, ahşap elbise dolabı 
Assos öğrenci yurdunda yemek
* Yurtta konaklayan öğrenciler güne en az 7 çeşitten oluşan ve her gün değişen kahvaltı tabağı ile başlar. Kahvaltıda limitsiz çay ve ekmek servisi ile öğrenciler güne zinde başlar. Kahvaltı hafta içi 07.00-10.30; hafta sonu ise 08.00-11.00 arası verilmektedir. 
* Akşam yemekleri ise 17.30-22.30 saatleri arasında yenmektedir. Haftada en az 3 gün et, 2 gün sebze ve 2 gün bakliyat yemekleri ile öğrencilerin gün içinde alması gereken kaloriler dikkate alınarak yemekler hazırlanmaktadır. Yemek menüleri 15’er günlük liste halinde öğrencilerin görebileceği bir yere asılmaktadır. 
Assos Erkek Öğrenci Yurdu’nda Yaşam
* Yurtta 2 farklı dinlenme salonunda büyük ekran TV ile öğrenciler diledikleri kanalı izleyebilir. Gece 02.00’a kadar açık olan kafeteryada sıcak-soğuk içecek, tost vb. atıştırmalık yiyecekler bulunmaktadır. 
* Her öğrenci odası haftanın 2 günü temizlenmektedir. Çarşaf ve nevresimler her hafta değiştirilmektedir.
* Ücretsiz çamaşır yıkama ve ütü hizmeti
* Asansörlü, deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş bina
* 7/24 güvenlik hizmeti
* Yurda son giriş saati 24.00’dır. 
Çanakkale Assos Erkek Öğrenci Yurdu
Adres:Barbaros Mahallesi Atatürk Caddesi No:284, Çanakkale
Telefon:0286 212 28 10
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019