Çanakkale Abidos Erkek Öğrenci Yurdu
Çanakkale Abidos Erkek Öğrenci Yurdu
Çanakkale Abidos Erkek Öğrenci Yurdu Nerede ?

Çanakkale Merkez
Çanakkale Abidos Erkek Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Erkek Öğrenci Yurdu
Çanakkale Abidos Erkek Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Özel Abidos Erkek Öğrenci Yurdu Çanakkale merkezde 2009 yılında inşa edilmiştir. 20 oda ve 50 yatak kapasiteli yurt, ÇOMÜ Eğitim Fakültesine 5 dakika yürüme mesafesinde olup iskeleye 50 metredir. Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street özelliğiyle yurdun bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilirsiniz. Böylece sokak sokak yurt arama gibi bir derdiniz olmaz. Canlı olarak yurdun bulunduğu çevreyi görebilirsiniz. Ayrıca SANAL TUR özelliğiyle ortak alan, yemekhane ve odaları 360 derece gezebilirsiniz.
Yurtta kahvaltı ve akşam yemeği çıkmaktadır. Öğrenciler güne sınırsız çay eşliğinde 5 çeşit kahvaltı ile başlamaktadır. Akşam yemeği yurt aşçıları tarafından pişirilerek porselen tabaklarda servis edilir. Akşam yemeğinden artan yemekler ertesi günü öğlen yine öğrencilere verilmektedir.
Yurt odaları 2-3-4 kişiliktir. Oda özellikleri: Laminant parke zemin, geniş alan, baza, ortopedik yatak, çalışma masası, elbise dolabı, doğalgazlı ısınma sistemi
YURT ÖZELLİKLERİ
* Çamaşırlarınızı istediğiniz zaman yıkayabilir; ütü odasında kıyafetlerinizi ütüleyebilirsiniz.
* Yurda giriş ve çıkış saatlerinde herhangi bir kısıtlama olmayıp, gece saat 02.00’dan sonraki girişler güvenlik görevlileri kontrolünde kimlik gösterilerek yapılmaktadır.
* Odalarda klima ve kalorifer
* Eğitim Fakültesine 5 dakika yürüme mesafesinde
* Sahile birkaç dakika mesafede
Çanakkale Abidos Erkek Öğrenci Yurdu
Adres:Kemalpaşa Mahallesi Eski Mahkeme Sokak, No 24, Çanakkale
Telefon:0286 212 47 58
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019