Burdur Korkutal Erkek Öğrenci Pansiyonu
Burdur Korkutal Erkek Öğrenci Pansiyonu
Burdur Korkutal Erkek Öğrenci Pansiyonu Nerede ?

Burdur Merkez
Burdur Korkutal Erkek Öğrenci Pansiyonu Yurt / Apart Türü

Pansiyon
Burdur Korkutal Erkek Öğrenci Pansiyonu Özellik ve İmkanları

Bizi görmeden karar vermeyin...

Biz 2006 yılında bu sektöre adım atmış , sektörün öncü ve seçkin kuruluşları arasında yerini almaya çalışan ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmış girişimcileriz. Açılışımızın 10. Yılını büyük mutluluk ve sevgili öğrencilerimiz memnuniyeti içerisinde kutlamaktayız.

Biz biliyoruz ki;
Bizleri önümüzdeki yüzyılda yönetecek olan gençler, mürekkep yalarken, sınavlarda ter dökerken, gece gündüz çalışırken, onları ne kadar rahat ettirebilirsek o kadar başarılı olacaklardır.

Terbiyeli, ahlaklı, sorumluluklarının bilincinde, ülkenin birlik ve beraberliğine, ekonomik kalkınmışlığına ve bu kalkınmadaki kendine düşen görevin bilincinde, Atatürk ilkelerini kendine ilke edinmiş gençlerimizin, ailelerinden uzak özlem içerisinde iken onlara sıcak bir yuva tadında barınma imkanı sağlamak ve elimizden geldiği kadar ihtiyaçlarına cevap verebilmek bizlerin görevidir.

Onlarca öğrencinin tek bir çatı altında barındığı tamamı ile saydam, homojen ve oldukça dinamik bir ortam oluşturmak amacındayız.Bu çatı altında biz çok büyük bir aileyiz. Öğrencilerimizi menfi etkilerden uzak tutarak, okullarında başarılarının sağlanması temel ilkemizdir.
Bu bilinç içerisinde, gençlere ve gençliğe önem veren ekibimizle sizlerin hizmetindeyiz.

Hizmetlerimiz
Pansiyonumuz 5 katlı olup 4 katı öğrencilerimiz için yatakhane bölümüne ayrılmıştır. 1. Kat yemekhane, TV odası, etüt salonu olarak dizayn edilmiştir. Bir, iki üç kişilik ferah, nezih odalarımız mevcuttur. Her odamızda internet hizmetimiz bulunmaktadır. Pansiyonumuzda 200 metre uzaklıktaki duraktan her 5 dk. bir halk otobüsleri şehir içine geçmektedir. Pansiyonumuz kaloriferlidir. Sıcak su mevcuttur. Haftanın beş günü sabah kahvaltısı haftanın 6 günü akşam yemeği hizmetlerimizin içerisinde yer almaktadır.

Mehmet Akif Ersoy üniversitesi kampüs alanına kalkan otobüs durağına 4dk mesafedeyiz. Meslek Yüksek Okulu'na ise 400 metre uzaklıktayız.

Burdur Korkutal Erkek Öğrenci Pansiyonu
Adres:Karasenir Mahallesi Turan Gönen Caddesi no:9, Burdur
Telefon:0248 233 33 95
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019