Bartın Miray Kız Öğrenci Pansiyonu
Bartın Miray Kız Öğrenci Pansiyonu
Bartın Miray Kız Öğrenci Pansiyonu Nerede ?

Bartın Merkez
Bartın Miray Kız Öğrenci Pansiyonu Yurt / Apart Türü

Pansiyon
Bartın Miray Kız Öğrenci Pansiyonu Özellik ve İmkanları


Yurt Rehberi olarak siz değerli öğrenci ve velilere yurt ve pansiyon arama konusunda zaman kazandırabilmek için tanıtım hizmeti vermekteyiz. Tanıtım yaparken mümkün olduğunca tarafsız olmaya çalışıyoruz. Tabi üniversite yaşantınız boyunca rahat edebileceğiniz, huzurlu bir ortama sahip olduğunu düşündüğümüz yerleri de sizlere tavsiye ediyoruz. “Bartın’da nerede kalacağım?” sorusuyla karşılaşan öğrenciye Miray Kız Öğrenci Pansiyonunu tavsiye etmekteyiz.
ODALAR
58 öğrenci kapasiteli pansiyonda odalar 1, 2 ve 3 kişiliktir. Odalar kız öğrencilerin gözüne hitap eden canlı ve pırıl pırıl tasarlanmış ve sizler için konforlu bir yaşam alanı oluşturulmaya çalışılmıştır. Yurt odalarının büyük görsellerine GALERİ sekmesinden ulaşabilirsiniz.

BAHÇE
Miray Kız Öğrenci Pansiyonunun en önemli artılarından biri de geniş bahçesidir. Öğrenciler açık havalarda arkadaşlarıyla birlikte uzun uzadıya yemyeşil ve geniş bahçede sohbet edebilirler. Ayrıca yağmurlu havalarda da dışarda vakit geçirmek isteyen öğrenciler çardağı kullanabilir.

PANSİYONUNUN GENEL ÖZELLİKLERİ
Mutfak: Modern olarak düzenlenen pansiyon mutfağında fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi ve yemek masaları bulunmaktadır. Pansiyonda konaklayan öğrenciler kahvaltı ve akşam yemeği yiyebilme olanağına sahiptir.
Güvenlik: Öğrenci güvenliğine önem veren Miray pansiyonda özel güvenlik görevlisi bulunmakta ayrıca bina çevresi 24 saat kamera ile kayıt altına alınmaktadır.
Temizlik: Çamaşırlarınızı ücretsiz olarak yıkayıp ütüleyebilirsiniz. Düzenli olarak oda ve kat temizliği yapılmakta ve 2 haftada bir nevresim değişikliği yapılmaktadır.
Donanımsal hizmetler: Fiber internet, Uydu TV, yangın alarm sistemi
Teknik hizmetler: Deprem yönetmeliğine uygun bina, ısı yalıtımı, betonarme yapı, sıcak su, doğalgazlı ısınma sistemi
Pansiyon yetkilisi Neslihan Hanım Bartın öğrenci pansiyon fiyatları konusunda 0539 376 13 32 bu numaradan sizlere detaylı bilgi aktaracaktır.
Bartın Miray Kız Öğrenci Pansiyonu
Adres:Yalı Mevki Orduyeri Köprüsü Yanı, Bartın
Telefon:0541 939 61 41
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019