Balıkesir Residorm Kız & Erkek Öğrenci Yurdu
Balıkesir Residorm Kız & Erkek Öğrenci Yurdu
Balıkesir Residorm Kız & Erkek Öğrenci Yurdu Nerede ?

Balıkesir Savaştepe
Balıkesir Residorm Kız & Erkek Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Balıkesir Residorm Kız & Erkek Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Residorm Kız & Erkek Öğrenci Yurdu Balıkesir Üniversitesi Çağış Kampüsü içerisinde yer almaktadır. Çağış Kampüsü içerisinde bulunan TIP, Fen-Edebiyat, Mühendislik, Mimarlık, İİBF, Turizm, BESYO gibi fakültelere 10 dakika yürüme mesafesindedir. Eğitim Fakültesi, İlahiyat Fakültesi ve Güzel Sanatlar Fakültesi Balıkesir merkezde olduğu için bu fakültelere otobüs ile ulaşım sağlanmaktadır. (20 km)
Balıkesir Residorm Öğrenci Yurdu 2 bloktan oluşmaktadır. Muğla, Kırıkkale ve Balıkesir’de toplamda 4.000’i aşkın öğrenciye barınma hizmeti vermektedir. Kurumsal kimliğinin yanında öğrencilere yaşanabilir bir alan yaratan Residorm Balıkesir canlı renklerden oluşan 2 ve 3 kişilik odalar, spor salonu, etüd odası, kantin gibi alanlardan oluşmaktadır.
Yurtta kalan öğrenciler ayrıca ücretli/ücretsiz servis imkanından da faydalanabilir. 0850 200 22 22 çağrı merkezini arayarak yıllık oda ücreti, spor salonu ücreti, servis ücreti hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.
Residorm Balıkesir’de öğrenciler ücretli olarak kahvaltı ve akşam yemeğinden faydalanabilir. Ayrıca ortak mutfakta diledikleri zaman kendi yemeklerini yapabilir.

ÜCRETLİ HİZMETLER
Spor salonu
Kahvaltı ve akşam yemeği
Çamaşırhane
Şok marketten ve çarşı alanında bulunan mağazalardan yapılacak alışverişler
Yaz konaklaması (Yıllık peşin konaklama ücretinin %10’u)
Nevresim temini, ek yastık


İşimiz gereği Balıkesir’de bulunan bütün öğrenci yurt ve apartlarını incelemekteyiz. Residorm Balıkesir Öğrenci Yurtları incelediğimiz yurtlar arasında en yaşanılabilir yurt olarak gözükse de son kararı size bırakmak adına Balıkesir özel erkek yurtları ve Balıkesir özel kız yurtları sayfasını incelemenizi tavsiye etmekteyiz. Zira yurt ücretlerinin bütçenize uygun olup olmadığına kendiniz karar vereceksiniz.
Residorm’un Çağış kampüsü içinde bulunması ve özel güvenlik görevlisi olması öğrenci güvenliği açısından yurdun en önemli avantajıdır.

Balıkesir Residorm Kız & Erkek Öğrenci Yurdu
Adres:Balıkesir Üniversitesi Çağış Yerleşkesi Bigadiç Yolu 17.km, Balıkesir
Telefon:0266 999 16 66
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019