Balıkesir Özel Denizkızı Kız Yurdu
Balıkesir Özel Denizkızı Kız Yurdu
Balıkesir Özel Denizkızı Kız Yurdu Nerede ?

Balıkesir Merkez
Balıkesir Özel Denizkızı Kız Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Balıkesir Özel Denizkızı Kız Yurdu Özellik ve İmkanları


2010 yılından beri Balıkesir’in en merkezi yerinde üniversite öğrencilerine barınma hizmeti veren Özel Denizkızı Kız Yurdu Necatibey Eğitim Fakültesine 5 dakika yürüme mesafesindedir. Kampüse giden otobüs araçları duraklarına ise 2-3 dakika uzaklıktadır.
Yurt, MEB yönergeliğine göre yönetilmekte olup özel yurt statüsündedir. Hiçbir kurum, kuruluş ve cemaatle ilişkisi bulunmamaktadır. Giriş çıkış saatleri ve diğer kurallar Milli Eğitim Bakanlığınca belirlenen kurallardan oluşmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ
Balıkesir Deniz kızı kız yurdu odaları 1-2-3-4 kişiliktir. Tüm odalarda mini buzdolabı, LCD TV, internet, mini buzdolabı, öğreciye ait çalışma masası, gardolap, bazalı ortopedik yatak, yastık ve yorgan bulunmaktadır. Tuvalet ve banyo oda içlerinde yer aldığı için daha hijyenik bir yurt imkanına sahip olacaksınız. Oda zemini laminant parke ile kaplıdır. Ayrıca tüm odalar kaloriferli sistemle ısıtılmakta olup 24 saat sıcak su mevcuttur.
YURT ÖZELLİKLERİ
* Öğrenci yakınlarının (kadın) konaklayabileceği ücretsiz odalar
* Her katta öğrencilerin faydalanabileceği ücretsiz sıcak-soğuk su sebili
* Ücretsiz fitness salonu
* Tatil gidiş ve dönüş için otogara ücretsiz servis hizmeti
* Gezi, sıla gecesi, parti vs. çeşitli etkinlikler
* Anlaşmalı YDS kursu, taksi, kuaför, kafeler
YURT PERSONELİ
Yurtta 1 sorumlu müdür, 1 yönetim memuru, 2 temizlik personeli ve öğrencilerin güvenliği açısından da 2 güvenlik görevlisi olmak üzere 6 kişi çalışmaktadır.
TEKNİK ÖZELLİKLER
Öğrencilerin güvenliği ve sağlığı açısından yurtta jeneratör, paratoner, yangın alarm sistemi, acil aydınlatma sistemi, su deposu, asansör gibi teknik özelliklere sahiptir.
“Başarı için yaşadığınız yer önemlidir.” sloganıyla hizmet veren yurdu Balıkesir Üniversitesi öğrencilerine tavsiye etmekteyiz.
Balıkesir Özel Denizkızı Kız Yurdu
Adres:Kasaplar Mah. Soma Cad. No:129/1 , Balıkesir
Telefon:0266 221 30 30
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020