Çoruh Kız Öğrenci Yurdu
Çoruh Kız Öğrenci Yurdu
Çoruh Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

Artvin Merkez
Çoruh Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Çoruh Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları

Bugün sizlere Çoruh Üniversitesini kazanan öğrencilerin barınma seçeneklerinden biri olan Artvin kız yurdu hakkında bilgiler vereceğim. Üniversiteyi kazandıktan sonra en önemli sorunun barınma olduğunu söyleyebiliriz. Ev, KYK yurdu, özel yurt, apart gibi barınma seçenekleri bulunmaktadır. Hepsinin artı ve eksileri bulunmakta. Örneğin evde kalmayı düşünenler için yemek, bulaşık, fatura, ev kirası, temizlik gibi bir sürü sorunu olmakta ancak dilediğiniz zaman girip çıkabilme özgürlüğü ve rahat ortamının olması da artısıdır.

Özel yurtlar ise özellikle kız öğrenciler için idealdir. Güvenlik, fatura, yemek, bulaşık, temizlik gibi sorunların olmaması özel öğrenci yurtlarının avantajıdır. Giriş-çıkış sorununun olması, odanı arkadaşlarınla paylaşması, odadaki arkadaşlarla yaşanacak sorunlar özel yurtların dezavantajıdır.

Artvin Çoruh Özel Kız Öğrenci Yurdu özellikleri; 24 saat açık bilgisayar odası, kablosuz internet, rahat çalışma odası, televizyon seyredip arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz dinlenme salonu, dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz çamaşır makinesi ve ütü, çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetler.
Çoruh Kız Öğrenci Yurdu
Adres: Orta Mahallesi, Sakıp Sabancı Sokak no:15, Artvin
Telefon:0466 212 90 55
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020