Antalya Narçiçeği Kız Öğrenci Apartı
Antalya Narçiçeği Kız Öğrenci Apartı
Antalya Narçiçeği Kız Öğrenci Apartı Nerede ?

Antalya Kepez
Antalya Narçiçeği Kız Öğrenci Apartı Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Apartı
Antalya Narçiçeği Kız Öğrenci Apartı Özellik ve İmkanları


Antalya kız öğrenci apartı araması yapan üniversiteliler için bu yazımızda Narçiçeği kız öğrenci apartı ile ilgili bilgiler vereceğiz. Apartın öğrenciler açısından en önemli özelliği Akdeniz Üniversitesi kampüsünün hemen karşısında olmasıdır. Lokasyonu sayesinde apartta kaldığınız sürece ulaşıma para ödemeniz gerekmeyecektir.
Özellikle üniversiteyi yeni kazanan adaylar apart nedir sorusuna cevap aramaktadır. Apart genellikle üniversite öğrencilerinin barındığı, bir evde olması gereken tüm eşyaların bulunduğu genellikle 2-3 kişilik dairelerden oluşmaktadır. Bir başka tabirle öğrenci yurdu ile öğrenci evi karışımı da diyebiliriz.
Narçiçeği kız öğrenci apartı özellikleri
* Klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, LED TV, ortopedik yatak, ankastre takımı, ses ve ısı yalıtımı, 7/24 sıcak su, güvenlik sistemi, yangın uyarı sistemi, sınırsız kablosuz internet
Önemli bilgi; Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasındaki veriler güncel olmadığı için bina inşaat halinde gözükmektedir. Ancak şuan apart binası tamamlanmış ve hizmete açılmıştır.
Antalya Narçiçeği Kız Öğrenci Apartı
Adres:Kültür Mh. 3876 Sk. No:66 Kepez, Antalya
Telefon:0530 225 32 29
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019