Antalya Mandalin Kız Residence
Antalya Mandalin Kız Residence
Antalya Mandalin Kız Residence Nerede ?

Antalya Kepez
Antalya Mandalin Kız Residence Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Apartı
Antalya Mandalin Kız Residence Özellik ve İmkanları


Bu yazımızda sizlere Akdeniz Üniversitesine yakın kız öğrenci yurtları arasında incelediğimiz Mandalin Kız Residence ile ilgili bilgiler vereceğiz. Mandalin Residence Akdeniz Üniversitesine 200 metre yürüyüş mesafesindedir. Bu özelliğiyle 5 dakikada üniversitenize ulaşabilir böylece ulaşım için ücret ödemeniz gerekmeyecektir.
Ulaşım bilgileri: Otobüs terminali (1.5 km), Özdilek AVM (600 metre), Kipa AVM (500 metre), şehir merkezi (2 km), Havalimanı (12 km). Ayrıca öğrencilerin ihtiyacı olan kırtasiye, sağlık ocağı, hastane, kafe, restoran vb. yerlere de yürüme mesafesinde yer almaktadır.
Mandalin Kız Öğrenci Residence odaları 1 ve 2 kişiliktir. Odalarda ortopedik yatak, alez, kitaplık, gardırop, mini buzdolabı, değerli eşyalarınız için kişisel kasa, çalışma masası & sandalye, LED TV, saç kurutma makinesi, boy aynası bulunmaktadır. Oda ücretleri odalarda kalacak öğrenci sayısına göre belirlenmektedir. 0242 227 70 33 numaralı telefondan yurt ücretleriyle ilgili bilgi alabilirsiniz.
Yurt hizmetleri: Revir, çalışma odası, fitness salonu, çamaşırhane, 24 saat güvenlik, internet, depo, düzenli periyotlarla temizlik. Ayrıca ısıtma, soğutma, yemek, internet ve temizlik gibi hizmetler yurt fiyatına dahildir.
Antalya Mandalin Kız Residence
Adres:Kültür Mah. 3802. Sk. No: 3, Antalya
Telefon:0242 227 70 33
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019