Antalya Lila Kız Öğrenci Apartı
Antalya Lila Kız Öğrenci Apartı
Antalya Lila Kız Öğrenci Apartı Nerede ?

Antalya Kepez
Antalya Lila Kız Öğrenci Apartı Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Antalya Lila Kız Öğrenci Apartı Özellik ve İmkanları


Akdeniz Üniversitesine yakın kız öğrenci apartı araması yapan öğrenciler için bu yazımızda Lila kız öğrenci apartı hakkında bilgiler vereceğiz.
Lila kız öğrenci apartı Akdeniz Üniversitesi ana kampüsüne 7-8 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır. Apartta kalan öğrenciler üniversiteye ulaşım için ücret ödemeyecektir.
Bina özellikleri: Asansör, yangın merdiveni, valiz odası, güvenlik kamerası, jeneratör, 24 saat yönetici,
Oda özellikleri: Sınırsız ve kotasız internet, buzdolabı, televizyon ve uydu, set üstü ocak, yatak, 2 adet klima, 24 saat sıcak su, kıyafet dolabı, çalışma masası
Değerli öğrenciler, Antalya’da öğrenci evi, yurt veya apart tercihlerinizde iki önemli noktaya dikkat etmelisiniz. İlk olarak kalacağınız yerde klima olmalıdır. Zira Antalya mayıs-eylül ayları arası çok sıcak oluyor. Diğer önemli husus ise ulaşımdır. Üniversiteye yürüme mesafesinde seçeceğiniz barınma tercihi üniversite yaşantınız boyunca yol parası vermenizden kaçınmanızı sağlayacaktır.
Antalya’daki eviniz sloganıyla 10 yılı aşkın süredir konforlu ve güvenilir bir ortamda öğrencilere barınma hizmeti sunan Lila Kız Öğrenci Apartı hem üniversiteye yürüme mesafesinde hem de klimalıdır.
Antalya Lila Kız Öğrenci Apartı
Adres:Kültür mahallesi 3804 sokak no:18, Antalya
Telefon:0242 227 13 14
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020