Antalya Kepez Ata Erkek Apart
Antalya Kepez Ata Erkek Apart
Antalya Kepez Ata Erkek Apart Nerede ?

Antalya Kepez
Antalya Kepez Ata Erkek Apart Yurt / Apart Türü

Erkek Öğrenci Apartı
Antalya Kepez Ata Erkek Apart Özellik ve İmkanları


Antalya Ata Erkek Öğrenci Apartı, Akdeniz Üniversitesi ana kampüsüne 10 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Apartın bulunduğu çevrede genel olarak öğrenciler kaldığı için sosyal ortam da gelişmiştir. Kafe, restoran, alışveriş merkezi vb. yerlere birkaç dakika yürüme mesafesindendir. Apartta kalacak öğrencilerin ulaşım için para vermelerine gerek kalmayacaktır.
Değerli arkadaşlar apartın ne demek olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Çünkü bilindik bir kavram değil. Apart, yurt ile öğrenci evi karışımı bir barınma tercihidir. Oda şeklinde değil genellikle normal evlere nazaran küçük metrekareli ev formatındadır. İçersinde yatak odası, salon, mutfak, tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Ayrıca apart daireleri eşyalıdır. Mutfakta set üstü ocak, buzdolabı, tezgah bulunmakta bu sayede dilediğiniz yemeği yapabilirsiniz.
Genellikle apart daireler 1-2-3 kişiliktir. Kişi sayısına göre yatak bulunmakta ve büyüklüğü değişmektedir. Antalya öğrenci apartı olarak bu yazımızda Ata erkek öğrenci apartını inceliyoruz. Galeri sekmesinden apart dairelerde bulunan eşyalara göz atabilirsiniz. Ayrıca sayfanın üstünde yer alan Google Street ile de apartın bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilirsiniz.
Apart dairelerin yurtlara nazaran ücretlerinin biraz daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Lütfen elektrik, su, ısınma, internet vb. faturalar ile apartın başka giderleri olup olmadığını yetkiliye sorun. Çünkü bazı apart dairelerde faturalar sizin tarafınızdan bazılarında ise apart yetkileri tarafından ödenir.
Üniversite yaşantınızda başarı ve mutluluklar diliyoruz =)
Antalya Kepez Ata Erkek Apart
Adres:Fabrikalar Mah. Fikri Erten Cad. 3038 Sk. No:2 Kepez, Antalya
Telefon:0242 334 79 00
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020