Yurt Ankara Kız Öğrenci Yurdu
Yurt Ankara Kız Öğrenci Yurdu
Yurt Ankara Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

Ankara Çankaya
Yurt Ankara Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Yurt Ankara Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


Yurt Ankara Kız Yurdu, üniversite öğrencilerinin yoğun olarak yaşadığı Cebeci ve Kurtuluş semtlerinin yakınında yer almaktadır. Konumu itibariyle Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Eğitim Fakültesine 5 dakika yürüme mesafesinde yer alırken DTCF’ye de 15 dakika yürüme mesafesindedir.
Ankara Üniversitesine yakın yurtlar arasında incelediğimiz yurt metroya 5 dakika, Kızılay’a yürüyerek 20 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Cemal Gürsel Caddesine yakın olduğu için de sosyal ortamlara çok yakındır. Ayrıca Ankara’nın tarihi yerlerinden biri olan Hamamönü’ne yürüme mesafesinde yer almaktadır. Yurt metroya yakın olduğu için Gazi Üniversitesi, ODTÜ, Hacettepe ve özel üniversitelere de ulaşım kolaylığı bulunmaktadır.
Yurt özellikleri;
* 1-2-4 kişilik modern odalar,
* Ulaşım kolaylığı,
* Merkezi konum,
* Kaloriferli ısıtma sistemi,
* Her odada banyo,
* 24 saat internet,
* Oda içlerinde buzdolabı ve televizyon,
* Açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği
Yurdun bulunduğu konumu merak ediyor olabilirsiniz. Üniversiteye, metroya, sosyal ortamlara yakınlığını kendiniz görün istedik. Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasıyla yurdun bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilirsiniz.
Yurt Ankara Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Cemal Gürsel Cad. Erdem Sk. no:28, Ankara
Telefon:0555 268 44 44
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019