Ankara İlkay Kız Öğrenci Yurdu
Ankara İlkay Kız Öğrenci Yurdu
Ankara İlkay Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

Ankara Çankaya
Ankara İlkay Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Ankara İlkay Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları


İlkay Kız Öğrenci Yurdu, üniversite öğrencileri için oturulabilecek en iyi konumda bulunmaktadır. Metro, dolmuş ve otobüs duraklarına yakınlığı, Ankara’nın en ünlü caddelerinden biri olan 7.caddenin hemen arka sokağında yer alması yurdu özel kılmaktadır.
Gazi Üniversitesine yakın yurtlar listesinde incelediğimiz İlkay Kız Yurdu Gazi Üniversitesi İİBF’ye 10, merkez kampüse 20 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır. TOBB, ODTÜ, Atılım, Ufuk, Hacettepe, Ankara Üniversitesi ve Çankaya Üniversitesi servis duraklarının bulunduğu Milli Kütüphaneye 5 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır.
Yurdun genel özellikleri;
* Özel tasarlanmış odalar,
* Üniversite servis duraklarına yakınlığı,
* Dinlenme ve çalışma odaları,
* 1-2-3 kişilik lüks odalar,
* Odalarda mini buzdolabı, televizyon, bazalı yatak, elbise dolabı, çalışma masası, zeminde halı, merkezi ısıtma sistemi,
* İnternet,
* Teras katta çay eşliğinde manzara keyfi,
* Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği,
* Balkonlu odalar,
* Her odada banyo
Yurtları incelerken oda görselleri, çalışma odaları, banyo ve tuvaletler, hizmetleri gibi özellikleri incelemekteyiz. İlkay Kız Yurdu Ankara’da kalınabilecek en iyi yurtların başında geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak yurt fiyatları hakkında sizlere bilgi veremiyoruz. Bunun için yurt yetkilisinin telefonunu arayabilirsiniz.
Unutmadan Ankara soğuktur. Nisan ayında kar yağabilir bu sebeple yanınıza bolca kalın giysi alın. Sağlığınıza da dikkat edin. Hepinize üniversite yaşantınızda başarılar diliyoruz.
Ankara İlkay Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Bahçelievler 7.Cadde 72.Sokak No:16 , Ankara
Telefon:0312 213 0 333
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019