Sarp Kız Öğrenci Yurdu
Sarp Kız Öğrenci Yurdu
Sarp Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

Aksaray Merkez
Sarp Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Sarp Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları

Sizde öğrenim hayatınızın en değerli çağını kaliteli ve huzurlu bir ortamda yaşamak istiyorsanız sizi Yurdumuza davet ediyoruz.
Kalıcı dostlukların ilk adımının atıldığı ‘Sarp Kız Öğrenci Yurtları’nda güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz ile sizlere sıcak bir aile ortamı amaçlıyoruz.

MİSYONUMUZ

Atatürk İlkelerine ve Laik Anlayışına bağlılığımızın işletmemize de yansıdığı yurdumuz, deneyimli personeli ve yönetim kadrosu ile öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir.
Yurdumuzda konaklayan tüm öğrencilerimizin öncelikle güven, saygı ve aile sıcaklığını hissetmelerini amaçlamaktayız. Hedefimiz; öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak planlanmış odalar, sosyal faaliyet alanları, her yıl kendimizi daha da geliştirerek, çözüm odaklı bir işletme anlayışı ile yolumuza devam etmektir.

VİZYONUMUZ

Sarp Kız Öğrenci Yurdu Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermekle beraber, evinizdeki sıcaklığı ve 5 yıldızlı otel konforunu birlikte sunmaktadır.
Sarp Kız Öğrenci Yurdunda ki tüm detaylar öğrencilerimizin rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamalarını sağlamak için dizayn edilmiş olup; ve 2-3-4-6 kişilik özel banyolu lüx odaları ile yüksek standartlarda lüks bir yaşam alanı sunmaktadır.

Sarp Aksaray Kız Öğrenci Yurdu, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı çağdaş ve modern bir anlayışı ile hizmet vermektedir. Hiç bir siyasi parti veya mezhepsel topluluk ile ilişkisi bulunmamaktadır.

Sarp Kız Öğrenci Yurdu; öğrencilerin akademik yaşantılarında hedefledikleri başarıları elde edebilmeleri adına her detayı bünyesinde sunmaktadır. Ayrıca yurdumuz bulunduğu konum itibari ile de eğitim dışında sosyal yaşamın merkezinde yer aldığı için öğrencilerin öncelikli tercihi olmuştur.
İmkanlarımız


-Açık Menü Sabah kahvaltısı ikramımızdır.

--Wc ve Banyolu Özel Odalar.

-Yurdumuzda Spor Salonu bulunmaktadır.

-Valiz Odası imkanı

-24 Saat Nöbetçi-Güvenlik

-Akıllı Kart ve Parmak Okuma Sistemi.

-24 Saat Sıcak Su

-Yurdumuzda Uydu – TV imkanımız vardır.

-Çamaşırhane imkanı

-24 Saat Profesyonel Güvenlik

-Yurdumuz Çarşı Merkezinde Bulunmaktadır

-24 Saat Kablosuz İnternet.

-Ortopedik Yataklar

-Yurdumuzda Ütü Odası imkanı

-Etüt Odası
Sarp Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Taşpazar Mahallesi 833 Sokak Kafeler Cad. Ark. No:19 Merkez / Aksaray
Telefon:0 534 968 62 62
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019