Safir Kız Öğrenci Apartı
Safir Kız Öğrenci Apartı
Safir Kız Öğrenci Apartı Nerede ?

Aksaray Merkez
Safir Kız Öğrenci Apartı Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Apartı
Safir Kız Öğrenci Apartı Özellik ve İmkanları

TSE-ISO 9001 kalite yönetim sistemine sahip Aksaray'ın tek yurduyuz. Aksaray Özel Safir Kız Yurdu ile tamamen sıfır binamızda kurumsal kaliteden ödün vermeksizin otel konforunda ve evinizin sıcaklığında yurt hizmeti vermekteyiz. Yurdumuz T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak çalışmakta, Bakanlığın yönetmelik ve tebliğlerine göre yönetilmektedir.

Aksaray Üniversitesine kolay ulaşım imkanı, 7/24 gece görüşlü kamera ile özel güvenlik hizmeti, Tüm odalarda ortopedik özellikli yataklar ve bazalar, her gün oda temizliği ve haftalık nevresim değiştirme hizmeti, İnternet, fotokopi, printer ve faks hizmeti, Dinlenme salonlarında dev ekran Lcd Tv, kablolu yayın, vcd, dvd imkanı, Etüd salonu, masa tenisi, bilardo, langırt, air hokey sizlere sunduklarımız hizmetleri yurdumuza gelin ve bu konforu birlikte yaşayalım.

Yurt idaresi tarafından hazırlanan sosyal ve kültürel faaliyetler, Profosyonel ve güler yüzlü personel ile hizmet, Tam teçhizatlı revir, her dairede çamaşır makinası , çamaşır kurutma makinası, ütü ve ütü masası, Mescit ve kuaför salonu, asansör, Özel ısı ve ses yalıtımlı pencereler, Kolay alev almayan ve hijyenik maddelerden yapılmış oda zeminleri, M.E.B. tarafından istenilen depreme dayanıklılık raporu, otopark, Jenarötör, paratoner ve su deposu ile Evinizin sıcaklığını ve konforunu aratmayacak, gözünüzü arkada bırakmıyacak yaşam alanları...

Biz Safir Özel Aksaray kız yurtları çalışanları olarak öğrencilerimize kendilerini evlerinde gibi hissettirecek, özel ve genel sorunlarında gerekli, destek ve yönlendirmeyi yapabilecek donanımda ve eğitim düzeyindeyiz.

Eğitim öğretimi, gençlerin gelişim dönemindeki sorunlarını bilen yönetim tecrübesi olan siz öğrencilerimizi kendi evlatlarımız olarak kabul edecek bir aileyiz. Yıllar sonra bile, yüzünüzde tebessümle hatırlayacağınız mutlu anılar ve başarılı bir eğitim hayatı kazandırabilmek için bu yurdu açtık.

HİZMETLERİMİZ :

Yurt sakinlerine daha ferah bir yaşam alanı sağlamak, daha sağlıklı ilgi ve alaka göstermek ve daha kaliteli bir hizmet sunmak amacı taşıyan yurdumuzda , Odalarımız 1-2-3 kişilik olmak suretiyle 3 gruba ayrılır. Otel konforunda odalarımızda


* Odalarda banyo wc
* Odalarda kablo TV LCD TV
* 7/24 Hizmet veren Lux kafeterya
* Günlük gıda mühendisi kontrollü, kendi aşçı ekibimizle hazırlanan yemekler
* Açık menü sabah kahvaltısı (15 çeşit)
* Açık menü aksam yemeği 4 çeşit
* Asansör otopark
* Her odada buzdolabı
* Kişiye özel çalışma masası, baza, geniş gardrop
* Doğalgazlı,merkezi ısınma,24 saat hazır sıcak su
* Çamaşır yıkama, çamaşır kurutma, ütü hizmeti
* Hobi alanları (Bilardo, langırt, masa tenisi, air hokey)
* Sınırsız ve yüksek hızlı internet
* Geniş kütüphane ve etüt odası
* 3 Adet Devran Lcd li TV salonları
* 7/24 gece görüşlü kamera desteği ile sürekli özel güvenlik
* Otobüs, dolmuş ve taksi duraklarına yakınlık imkanları sunmaktayız.
Safir Kız Öğrenci Apartı
Adres:Yeni Sanayi Mahallesi Kültür Merkezi Karşısı No:18/B AKSARAY
Telefon:(0382) 505 00 86
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020