Grand Aral Kız Öğrenci Yurdu
Grand Aral Kız Öğrenci Yurdu
Grand Aral Kız Öğrenci Yurdu Nerede ?

Aksaray Merkez
Grand Aral Kız Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Grand Aral Kız Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları

T.C. M.E.B' na bağlı Grand Aral Öğrenci Yurtları siz değerli öğrencilerimizin Aksaray ilinde barınabileceği, eğitim yaşamını en verimli şekilde sürdürebileceği ortamlar düzenlenerek inşaa edilmiştir. T.C. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Aksarayın ilk özel yurdudur.

Şehrin Gürültüsü ve kalabalığından uzak ancak şehre ve üniveriste kampüsüne periyodik ve ücretsiz servislerle 5 dakika mesafeye kurulmuş olan yurtlarımız, güvenliği ve ulaşılabilirliği açısından hem öğrencilere hemde ailelerine güven vermektedir.

Yurdumuzda 2, 3 ve 4 kişilik wc ve banyosu içerisinde bulunan odalardan oluşmaktadır.ayrıca her odada televizyon, internet ve telefon bulunmaktadır. sabah akşam sıcak su ile odanızda temizliğinizi rahatça yapabilirsiniz..Ücretsiz sabah kahvaltısı akşam yemeği ve servisimiz vardır. sabah 09.00 akşam 00.00 arası açık kafeteryamızda dinlenebilirsiniz., çamaşırlarınız ücretsiz olarak yıkanıp odanıza teslim edilir ayrıca ütüleme imkanımız mevcuttur., Jeneratörümüz vardır elektrik kesintisine maruz kalmazsınız. ferah ortamda etüd imkanı ve buna benzer bir çok hizmeti siz sevgili öğrencilerimizin hizmetine sunuyoruz. Aksarayda bina sahibi olarak yurt işletmeciliği yapan tek öğrenci yurdu GRAND ARAL ÖĞRENCİ YURTLARI.

Eğer eğitiminizi Aksaray'da gönül rahatlığı ve başarılarla dolu tamamlamak isterseniz, Grand Aral Öğrenci Yurtlarının kapısı sizlere daima açıktır.
Grand Aral Kız Öğrenci Yurdu
Adres:Makas Mevkii Hyundai Bayii Karşısı
Telefon:0546 607 76 20
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019