Onur Erkek Apartı
Onur Erkek Apartı
Onur Erkek Apartı Nerede ?

Afyonkarahisar Merkez
Onur Erkek Apartı Yurt / Apart Türü

Erkek Öğrenci Apartı
Onur Erkek Apartı Özellik ve İmkanları

Onur Erkek Apartı, 2+1, 1+1, 1+0 dairelerden oluşmaktadır. Bina ve odalar apart şeklinde, deprem yönetmeliğine uygun, çelik kapılı, modern bir şekilde tasarlanmıştır. Apart dairelerinde plazma televizyon, büyük buzdolabı, çamaşır makinesi, ankastre, elektrikli ocak, ortopedik yatak, baza, açılır üçlü koltuk ve masa bulunmaktadır. Zemin laminant parkedir ayrıca zemin üzerinde halı da bulunmaktadır.

Afyon’un soğuklarına karşı apart merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılmaktadır. Bu konuda kısa bir açıklama yapmakta fayda var. Afyon kış aylarında çok soğuk olmaktadır. Bu sebeple sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bol meyve yemeli, soğuklardan kaçınmak için atkı, bere, kalın kıyafetlerinizi yanınızda getirmelisiniz.

Onur Erkek Apartı yalnızca öğrencilere kiralanmamaktadır. Memur ve çalışan erkekler de apartta kalabilir. Apartın hemen önünden şehir içi ulaşım hatları geçmektedir. Üniversiteye ulaşım dolmuşla 15 dakika civarındadır. Aparttan markete, kafelere, emniyete, merkezi çarşıya vb. yerlere ulaşım 5-10 dakika arasındadır.
Onur Erkek Apartı
Adres:Mecidiye Mahallesi Karayiğit Sokak No:3 , Afyon
Telefon: 0539 203 28 94
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019