Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu
Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu
Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu Nerede ?

Afyonkarahisar Merkez
Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Erkek Öğrenci Yurdu
Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları

Afyon erkek yurtları arasında önemli bir yere sahip olan Kampüs Erkek Yurdu şehir merkezinin göbeğinde bulunmaktadır. Bu sebeple sosyal ortamlara, alışveriş merkezlerine, marketlere, devlet kurumlarına yürüme mesafesindedir. Ayrıca yurt ulaşım ağının ortasında yer aldığı için öğrencilerin Kocatepe Üniversitesine tek vasıta ile gidebilme imkanı vardır.

Kampüs erkek yurdunun imkanları şu şekildedir;

* Şehir merkezine kolay ulaşım,
* 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar,
* 24 saat sıcak su,
* Televizyon salonu, kafeterya,
* Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği,
* Etüt salonu,
* Tüm odalarda televizyon,
* Spor salonu,
* Güvenlik,
* Asansör,
* Terasta çay keyfi,
* Çamaşırhane ve ütü odası,
* Kablosuz internet,
* Düzenli periyotlarla oda ve kat temizliği

Oda özellikleri

Yurt kapasitesi 135’tir. Tüm odalarda öğrenciye ait çalışma masası, kitaplık, kilitli dolap, komidin, baza, ortopedik yatak, battaniye, televizyon, mini buzdolabı bulunmaktadır. Odalar öğrencilerin rahat edebileceği şekilde tasarlanmıştır.

Yemek hizmetleri

Yurtta kahvaltı hafta içi hafta içi 07:00-09:00 saatleri arasında sunulmaktadır. Akşam yemekleri ise, 18:30-20:30 saatleri arasında servis edilmektedir. İkinci öğretimde okuyan öğrenciler için akşam yemeği servisi 18:30-21:30 saatleri arasında yapılmaktadır. Yemek listeleri yurt öğrencilerinin genel istekleri dikkate alınarak belirlenmektedir. Kahvaltı ve akşam yemeklerinde sunulan yiyecekler türlerine göre, uzman diyetisyen tarafından yetişkin bir insanın bir günlük besin ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak şekilde vitamin ve kalori hesabı yapılarak hazırlanır.

Etüd Salonu

Odalarda öğrencilere ait çalışma masası olmasına rağmen, vize ve final zamanlarında sessiz ve dikkat dağıtmayan bir ortamda ders çalışma istekleri olabilir. Bu istekler doğrultusunda 24 saat açık olan etüt salonunda öğrenciler istedikleri zaman faydalanabilirler.

Temizlik

Tüm ortak kullanım alanları her gün, odalar ise düzenli olarak görevliler tarafından temizlenmektedir. Nevresim, çarşaf ve yastık temizliklerini ise öğrenciler diledikleri zaman görevlilere söyleyip yapabilmektedir.

Spor Salonu

Kampüs Erkek Yurdunda öğrenciler çeşitli spor aletlerinin bulunduğu salonda spor yapabilme imkanına sahiptir. Yurtta barınan tüm öğrenciler bu hizmetlerden faydalanabilirler.
Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu
Adres:Karaman Mahallesi Gazlıgöl Caddesi no:14, Afyon
Telefon:0272 215 67 66
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019