Bolvadin Bayram Yüksel Erkek Öğrenci Yurdu
Bolvadin Bayram Yüksel Erkek Öğrenci Yurdu
Bolvadin Bayram Yüksel Erkek Öğrenci Yurdu Nerede ?

Afyonkarahisar Bolvadin
Bolvadin Bayram Yüksel Erkek Öğrenci Yurdu Yurt / Apart Türü

Erkek Öğrenci Yurdu
Bolvadin Bayram Yüksel Erkek Öğrenci Yurdu Özellik ve İmkanları

Bayram Yüksel Erkek Öğrenci Yurdu Afyon’un Bolvadin ilçesinde bulunmaktadır. Bolvadin MYO’da okuyan üniversite öğrencilerine uygun fiyata barınma imkanı sağlayan yurt şehir merkezinde yer almaktadır. Merkezi konumu olduğu için sosyal ortamlara, bankalara, dolmuş duraklarına birkaç dakika yürüme mesafesindedir.

Bolvadin Erkek Yurtları listesinde yer alan Bayram Yüksek Yurdunda 3 öğün yemek çıkmaktadır. Yemekler self servis olup porselen tabak kullanılmaktadır. Öğrencilerin istekleri doğrultusunda hazırlanan yemekler öğrencilerin bir öğünde alması gereken kalori miktarı hesaplanarak hazırlanmaktadır.
Öğrencilerin sosyal aktivite için dışarı çıkmalarına da gerek yoktur. TV odası, internet kafe, kablosuz internet, Playstation 3 gibi oyunlarla yurt içinde de vakit geçirebileceğiniz ortam yaratılmıştır. Ayrıca LİG TV ile öğrenciler diledikleri maçları izleyebilirler. Yurt kantininden dışarda bulma imkanı olan her türlü yiyecek ve içeceği daha uygun fiyata bulabilirsiniz.

Yurt odaları 4 ve 6 kişiliktir. Ranza tip yatak sistemi bulunan odalarda elbise dolabı, kaloriferli ısınma, parke döşeme, ısı cam, ortopedik yataklar bulunmaktadır.

Öğrencilerin yurda gelirken yanlarında getirmeleri tavsiye edilen eşyalar;
* Pijama,
* Çamaşır,
* Bornoz,
* Havlu,
* Oda terliği,
* Banyo terliği,
* Uyku seti

Bolvadin Bayram Yüksel Erkek Öğrenci Yurdu
Adres:Hastane Mh. Emirdağ Cad. Rüştiye sokak No:14, Afyon
Telefon: 0272 611 23 90
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019