Yazıcıoğlu Kız Yurdu
Yazıcıoğlu Kız Yurdu
Yazıcıoğlu Kız Yurdu Nerede ?

Adana Çukurova
Yazıcıoğlu Kız Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Yazıcıoğlu Kız Yurdu Özellik ve İmkanları

Depreme dayanıklılık koşullarına uygun olarak inşa edilmiş Yazıcıoğlu Kız Yurdu, Adana’nın merkezi yerinde bulunmaktadır. 6 katlı yurdu 4 katında öğrenci odaları bulunmaktadır. Yurt yalnızca üniversite öğrencileri için değildir. Mezun, hemşire, öğretmen ve öğrenciler yurtta kalabilirler. Yurt odaları 1,2,3 ve 4 kişiliktir. Odaların tüm cephesi açık ve balkona bakmaktadır. Binada asansör olduğu için öğrenciler hızlı bir şekilde odalarına girip çıkabilirler.

Odalarda bulunan tüm yataklar ortopediktir. Her odada klima ve doğalgaz vardır. Öğrenciler zemin katta bulunan kuaförde dışarıdan daha uygun fiyata saç bakımı yaptırabilirler. Yurtta spor salonu da bulunmaktadır. Öğrenciler istedikleri vakit spor yapabilirler. Yurtta bulunan diğer hizmetler için sayfa altında bulunan yurt ve bina özellikleri kısmına göz atabilirsiniz.

Yazıcıoğlu Kız Yurdu’nun kapasitesi 68 kişiliktir. Genel olarak yurtta üniversite öğrencileri kalmaktadır. Bu yüzden üniversitelere olan uzaklıkla ilgili bilgi de verelim.

Üniversitelere ulaşım

* Çukurova Üniversitesi otobüs durağına 250 metre uzaklıktadır. Kampüse tahmini uzaklık 15 dakikadır.
* Çağ Üniversitesi servisine 100 metre uzaklıktadır.
* Bilim ve Teknoloji Üniversitesine yürüme mesafesindedir.

Yazıcıoğlu Kız Yurdu
Adres:Gazipaşa Bulvarı Toros Cad. 63010 Sk. (Mado Sk.) Yazıcıoğlu Apt. B Blok Seyhan / Adana
Telefon:0322 459 45 52
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2018-2019