Sultan Kız Yurdu
Sultan Kız Yurdu
Sultan Kız Yurdu Nerede ?

Adana Seyhan
Sultan Kız Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Sultan Kız Yurdu Özellik ve İmkanları

Yurt odaları 1,2 ve 4 kişiliktir. Yataklar ortopedik, her odada kişiye ait elbise dolabı, çalışma masası, raf, mini buzdolabı ve klima bulunmaktadır. Yurdun her alanından öğrenciler kablosuz internete erişme imkanına sahiptir. Yurtta ayrıca yemekhane, çamaşırhane, bilgisayar odası, TV odası, çalışma odası bulunmaktadır. Yurtta sabah kahvaltısı ücretsizdir ancak akşam yemeği ücretlidir. Ayrıca ailenin ailesi geldiği zaman yurt misafirhanesinde kalabilme imkanıda bulunmaktadır. Bina ve yurt özellikleriyle ilgili bilgileri sayfanın altındaki alandan detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Yurt 24 saat güvenlik kameralarıyla izlenmektedir. Bunun yanında güvenlik personeli de bulunmaktadır. Öğrencilerin günlük yoklamaları parmak izi sistemine göre yapılmaktadır. Güvenlik nedeniyle 23.00’dan sonra yurda ziyaretçi alınmamaktadır.

Çukurova Üniversitesine yakın özel kız yurtları listesinde bulunan Sultan Kız Yurdunun en önemli özelliği üniversiteye yakın olmasıdır. Yurt merkezi bir mevkide bulunduğu için Çukurova Üniversitesine 15 dakika mesafede bulunmaktadır. Üniversite kampüslerine giden belediye otobüsleri ve üniversiteye ait servisler yurt binasının karşısındaki yolda bulunan otobüs durağından kalkmaktadır. Ayrıca yurt alışveriş merkezlerine, restoranların bulunduğu caddeye yürüme mesafesindedir.
Sultan Kız Yurdu
Adres:Sümer Mah. 69031 Sk. No:5 Seyhan, Adana
Telefon:0322 224 20 17
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020