Duru Deniz Kız Yurdu Barajyolu Şubesi
Duru Deniz Kız Yurdu Barajyolu Şubesi
Duru Deniz Kız Yurdu Barajyolu Şubesi Nerede ?

Adana Çukurova
Duru Deniz Kız Yurdu Barajyolu Şubesi Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Duru Deniz Kız Yurdu Barajyolu Şubesi Özellik ve İmkanları

Duru Deniz Kız Yurdunun Adana’da Barajyolu ve Beyazevler olmak üzere iki farklı şubesi bulunmaktadır. Adana’da kış sert ve uzun geçmez ancak yine de Duru Deniz Kız Yurdunda her odada doğalgaz bulunmaktadır. Adana’nın yazı bunaltıcıdır. Normal sıcaklıkta gece uyumak bile bazen zor oluyor. Bu sebeple her odada öğrencilerin diledikleri zaman açabileceği klimalar bulunmaktadır.

* Her odada LCD TV bulunmaktadır.
* Mini buzdolabında dilediğiz zaman içecek ve yiyeceklerinizi muhafaza edebilirsiniz.
* Her odada tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Duş almak için sıra beklemek yok ????
* Yurt odasının vazgeçilmez şeylerinin başında film gelir. Yurdun sinema odasında arkadaşlarınızla birlikte dilediğiniz filmi izleyebilirsiniz. Sinema havası olsun diye mutfakta mısır da patlatabilirsiniz.
* Yurtta öğrenci sağlığı da düşünülmüş. Öğrenciler için spor çok önemlidir. Ancak hem öğrenci bütçesi, hem zaman hem de yorgunluktan dolayı öğrenciler dışarda spor yapma imkanı bulamayabilirler. Bu sorunu ortadan kaldırmak için yurtta bulunan spor odasında öğrenciler spor yapabilme imkanına sahiptir.
* Kış bahçesi adı verilen yurt bahçesinde kız kıza muhabbet edebilirsiniz.
* Sınav zamanı odada ders çalışamayabilirsiniz. Televizyon, internet, muhabbet derken sınavlara çalışamayabilirsiniz. Bu sorunu ortadan kaldırmak ve öğrencilerin daha iyi motive olmasını sağlamak için etüt salonunu kullanabilirsiniz.
Duru Deniz Kız Yurdu Barajyolu Şubesi
Adres:Beyazevler Mahallesi 80030 Sokak No:8, Adana
Telefon:0322 227 54 54
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020