Darende Kız Yurdu
Darende Kız Yurdu
Darende Kız Yurdu Nerede ?

Adana Çukurova
Darende Kız Yurdu Yurt / Apart Türü

Kız Öğrenci Yurdu
Darende Kız Yurdu Özellik ve İmkanları

Çukurova Üniversitesine yakın kız yurtları listesinde inceleyeceğimiz Darende Kız Yurdu üniversite öğrencileri için güzel bir barınma ortamı sağlamaktadır. Uygun fiyatlarıyla, merkeze yakınlığı ve ulaşım sorununun olmaması yurdun en büyük avantajıdır. Yurt odaları 2 ve 4 kişiliktir. Başvuru esnasında belirtmek koşuluyla arkadaşınızla birlikte de kalabilirsiniz. Oda arkadaşınızla herhangi bir sorun yaşamanız halinde de yurt müdürüne başvuru yaptığınız takdirde en kısa sürede soruna çözüm bulunacaktır.

Yurda gelirken yanınıza almanız gereken eşyalar; terlik, elbise askısı, havlu, bornoz vb. kişisel eşyalar. ayrıca pike, battaniye, yastık, kılıf, çarşaf getirmenize gerek yoktur, yurt tarafından bu eşyalar sizlere verilmektedir. Yurtta her katta çamaşır makinası ve ütü mevcuttur. Elbiselerinizi dilediğiniz zaman yıkayıp ütüleyebilirsiniz.

Yurtta hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği olmak üzere 2; hafta sonralarıysa sabah, öğle ve akşam olmak üzere 3 öğün yemek çıkmaktadır. Yurt manzarası Seyhan nehrine bakmaktadır. Darende Kız Yurdu sizlere Seyhan Nehri manzaralı odalarda kalma imkanı sunmaktadır.

Oda özellikleri

Odalar 2 ve 4 kişiliktir.
Odalar klimalıdır.
Her öğrenciye ait çalışma masası mevcuttur.
7/24 sıcak su imkanı bulunmaktadır.
Her odada internet vardır.
Darende Kız Yurdu
Adres: Beyazevler Mh. Mühendisler Cd. 80047 Sk. No:5 Çukurova, Adana
Telefon:0322 228 45 09
Reklam
Apart ve Yurt Rehberi © 2019-2020